Działka budowlana Dobrzejów gm. Miłkowice,
Dobrzejów gm. Miłkowice Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 19:51
77 000 zł
59 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1300 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 77 000 zł / 59 zł/m2
Opis oferty
NA SPRZEDAŻ DZIAŁAK BUDOWLANA - 13 AR DOBRZEJÓWNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Dobrzejów tuż k/ Legnicy. Nieruchomość ma kształt prostokąta szer 13,70 x 92
Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.
To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, przy jednoczesnym dogodnym dojeździe do pobliskich miejscowości.
DZIAŁKA:
powierzchnia: 1300 m²
kształt: prostokąt
przeznaczenie: działka budowlana
GŁÓWNE ATUTY:
✔ cicha, kameralna lokalizacja w otoczeniu zieleni i pól
✔ sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych
✔ oddalenie od głównej drogi - gwarancja spokoju i bezpieczeństwa
To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnego gruntu.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną kartę rabatową -10% na zakup materiałów wykończeniowych w Firmie BEL-POL oraz -15% w LEROY MERLIN.
SZUKASZ KREDYTU NA NAJLEPSZYCH WARUNKACH? Oferujemy Ci bezpłatną konsultację doradcy kredytowego.
Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji (posiadamy ubezpieczenie OC), doradztwo w zakresie finansowania wybranej nieruchomości, opiekę nad całym procesem zakupu nieruchomości.
Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par 1 kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulegać zmianie.
Prosimy o kontakt z naszym biurem celem ustalenia szczegółów transakcji.